DALŠÍ DESINFORMAČNÍ AKCE OCHRÁNCŮ StB, TENTOKRÁT PRÝ AŽ Z KANADY

KOLEGA MĚ UPOZORNIL NA KOUZELNOU INTERNETOVOU STRÁNKU "KANADSKÝCH" OCHRÁNCŮ StB, SNAD ČLENŮ FAN KLUBU JOSEFA ŠKVORECKÉHO A JEHO ŽENY ZDENY SALIVAROVÉ, (DOBRÝCH PŘÁTEL PRESIDENTA VÁCLAVA HAVLA), JINAK REGISTROVANÉ II. SPRÁVOU StB V KATEGORII TAJNÝ SPOLUPRACOVNÍK S KRYCIM JMÉNEM "ZDENA".  NEDOKÁZAL JSEM ODOLAT A DOVOLIL JSEM SI JE VYCHUTNAT. RUDÝ TEXT PATŘÍ TÉTO MLADÉ GARDĚ. PETR CIBULKA

PUJCUJ ! ROZMNOZUJ ! ROZSIRUJ !

(MOC PŮVODNÍ TEDY NEJSTE, SOUDRUZI! JESTLI SE NA VÍC NEZMŮŽETE, UŽ TEĎ VÁS LITUJI. PETR CIBULKA)

http://www.magma.ca/~seznam/index.htm

Pravda o t.zv. seznamu spolupracovniku StB.

(MALÁ OPRAVA: ESTÉBÁCKÁ PRAVDA O VEŘEJNÉM SEZNAMU DŮSTOJNÍKŮ A POMAHAČŮ II. SPRÁVY KOMUNISTICKÉ StB /BOJ PROTI VNITŘNÍMU NEPŘÍTELI/, POZN. PETR CIBULKA, E-MAIL PRO VŠECHNY: petr@cibulka.cz)

Na tomto miste se zacneme zabyvat otazkou T.zv. "Kompletniho seznamu spolupracovniku StB" publikovaneho r. 1992 v novinach " Ruda Krava".

(JEN SE ZABÝVEJTE, SOUDRUZI, JEN SE ZABÝVEJTE A AŽ SE DOZABÝVÁTE, DEJTE NÁM VŠEM VĚDĚT...)

Redaktori teto stranky nemaji sympatie pro praskace kteri udavali sve spoluobcany komunistickemu gestapu.

(ALE SOUDRUZI, VŠE CO DĚLÁTE VÁS USVĚDČUJE !!! VE SKUTEČNOSTI MÁTE ZUŘIVÝ ODPOR K TĚM, KTEŘÍ PROTI KOMUNISMU, NA ROZDÍL OD VÁS, BOJOVALI, KTERÉ ANI NĚKOLIKANÁSOBNÉ UVĚZNĚNÍ NEZLOMILO A KTEŘÍ V KOMUNISTICKÝCH KONCENTRÁCÍCH ZTRÁVILI NEJLEPŠÍ LÉTA SVÉHO ŽIVOTA. TITO LIDÉ, OPĚT NA ROZDÍL OD VÁS, V BOJI PROTI KOMUNISMU POKRAČOVALI I PO PODVODNÉ "SAMETOVÉ REVOLUCI" A POKRAČUJÍ V NĚM, NA ROZDÍL OD VÁS, DO DNEŠNÍHO DNE /VIZ. http://www.cibulka.cz/ / A CO KDYBYSTE SE VÁŽENÍ SOUDRUZI, "REDAKTOŘI TÉTO STRÁNKY", DOKÁZALI HRDINNĚ ALESPOŇ PŘEDSTAVIT SVÝMI PRAVÝMI JMÉNY A ADRESAMI? TAK JAKO JÁ NA SVÝCH STRÁNKÁCH. DOKÁZALI BYSTE TO? K ČEMU MÁ SLOUŽIT SOUDRUZI TA VAŠE ANONYMITA? MOC SE TĚŠÍM NA VAŠE SKUTEČNÁ JMÉNA. A KANADSKÁ KONTRAROZVĚDKA, POKUD NEPŮSOBÍTE JAKO OBVYKLE Z PRAHY, URČITĚ TAKY. PETR CIBULKA)

Otazka zni jinak: Jak je spolehlivy v odhalovani techto kreatur je Cibulkuv t.zv. "Divoky Seznam" ?

(VELMI SPOLEHLIVÝ, VÁŽENÍ SOUDRUZI, VELMI SPOLEHLIVÝ!!! NIKDO TAM NENÍ NAVÍC! KDO TAM JE, JE TAM PO PRÁVU!!! Z CCA 160 000 OSOB TAM UVEDENÝCH PODALA ŽALOBU NA NECENZUROVANÉ NOVINY ZA SVÉ ZVEŘEJNĚNÍ MEZI OSOBAMI, REGISTROVANÝMI II. SPRÁVOU StB /BOJ PROTI VNITŘNÍMU NEPŘÍTELI/ JAKO JEJI SPOLUPRACOVNÍCI, MÉNĚ NEŽ STOVKA ÚDAJNÝCH NEVINNÝCH OBĚTÍ NAŠICH SPROSTÝCH POMLUV! MÉNĚ NEŽ STOVKA ZE 160 000!!! NEPROZRADÍM DOUFÁM ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ TOHOTO ESTÉBÁCKÉHO STÁTU, KDYŽ ŘEKNU, ŽE ANI JEDEN Z NICH PROCES PROTI NÁM PŘED DNEŠNÍMI KOMUNISTICKÝMI SOUDY NEVYHRÁL!!! A NA ZÁVĚR SI VYPROŠUJI, ABYSTE O SVÝCH SPOLUBOJOVNÍCÍCH MLUVILI JAKO O KREATURÁCH A O SVÉ RODNÉ StB JAKO O KOMUNISTICKÉM GESTAPU, I KDYBY TO MĚLO BÝT V ZÁJMU VAŠÍ SVATÉ VĚCI!!! NEJSOU O NIC HORŠÍ NEŽ VY. POKUD VÁM TAK VADÍ MOJE "DIVOKÉ" SEZNAMY, KDO VÁM BRÁNÍ VYDAT TY NEDIVOKÉ?! JEN SE NESTYĎTE A DO TOHO!!! KDO SE CHCE SKUTEČNĚ DOZVĚDĚT NĚCO O StB, MÁ MOŽNOST NA http://www.cibulka.cz/stblist/index.htm   TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU. PETR CIBULKA)

Jak poslouzilo zverejneni tohoto seznamu ociste ceske spolecnosti?

(ASI TO PRO VÁS BUDE PŘEKVAPENÍ, ALE NA TO SE BUDETE MUSET PTÁT TĚCH, KTEŘÍ V TOMTO STÁTĚ VLÁDLI 42 LET ABSOLUTNĚ JAKO ZVĚŘ A 10 LET JAKO ZVĚŘ S LIDSKOU TVÁŘÍ A PAK PŘEDEVŠÍM JEJICH MOCNÝCH OCHRÁNCŮ VÁCLAVA HAVLA, PETRA PITHARTA, JIŘÍHO DIENSTBIERA A TISÍCŮ DALŠÍCH PŘÍSLUŠNÍKŮ SAMETOVÉ NOMENKLATURY, KTEŘÍ ZDE Z JEJICH POVĚŘENÍ VLÁDNOU OD 17. LISTOPADU 1989. VIZ. http://www.cibulka.cz/nnoviny/nn1998/nn0198/obsah/1.htm   JENOM ESTÉBÁČTÍ GAUNEŘI SE BUDOU PTÁT MNOHONÁSOBNÝCH POLITICKÝCH VĚZŇŮ, PO "SAMETOVÉ REVOLUCI" PŘEVÁLCOVANÝCH KOMUNISTICKÝM APARÁTEM VE SLUŽBÁCH SAMETOVÉ NOMENKLARURY, CO UDĚLALI PRO OČISTU ČESKÉ SPOLEČNOSTI. PETR CIBULKA)

V pristich mesicich krok po kroku prozkoumame nam dostupne udaje.

(A KTERÉ ÚDAJE JSOU PRO VÁS NEDOSTUPNÉ, SOUDRUZI? Z MNOHALETÝCH  ZKUŠENOSTI VÍM,  ŽE VŽDYCKY POUZE TY, KTERÉ SE VÁM PRO VAŠE LŽI NEHODÍ.  PETR CIBULKA)

Budeme potrebovat Vasi pomoc. Muzete nam psat na nasledujici adresu:

(I JÁ JSEM ZVĚDAV, KOLIK HLUPÁKŮ NEBO ZLOČINCŮ SE VÁM PRO BOJ "ZA StB KRÁSNĚJŠÍ" A "KOMUNISMUS NA TISÍC ZPŮSOBU" ZNOVU OZVE. VÁŠ NEDOČKAVÝ  PETR CIBULKA)

E-mail : seznam@magma.ca

nebo regulerni postou:

Komise "Seznam

P.O. Box 39269

Etobicoke, Ontario

M9P 3V2

CANADA

Nas ucel je zjistit pravdu a nic" nez pravdu.

(VAŠI ESTÉBÁCKOU PRAVDU A NIC NEŽ PRAVDU ZNAJI VŠICHNI ODPŮRCI KOMUNISMU ZA 42 LET VÍC NEŽ DOBŘE. SDĚLTE JI TEDY RADĚJI TĚM, KTEŘÍ VÁS UŽ 10 LET TAK DOBŘE CHRÁNÍ, TEDY HAVLOVI, ZEMANOVI, KLAUSOVI A OSTATNÍM ČLENŮM VAŠEHO "KLUBU 1989".  S TĚMI JSTE SI DOBŘE ROZUMNĚLI JAK PŘED SEDMNÁCTÝM, KDYŽ PROBÍHALY PŘÍPRAVY NA PRIVATISAČNÍ PUČ KGB, (VIZ. http://www.cibulka.cz/nnoviny/nn1998/nn0198/obsah/mir/12.htm ), VE ŠKOLNÍCH UČEBNICÍCH TOHOTO STÁTU ZNÁMĚJŠÍM POD NÁZVEM "PROTIKOMUNISTICKÁ SAMETOVÁ REVOLUCE 17. LISTOPADU", TAK I PO VAŠEM VÍTĚZNÉM SEDMNÁCTÉM. NEOTRAVUJTE S NÍ ASPOŇ TY OSTATNÍ.)

Dekujeme predem za Vasi spolupraci.

(A TEĎ PŘICHÁZÍ HLAVNÍ BOJOVÉ TRUMFY -  JAKO PRVNÍ VÁCLAV HAVEL! JAK PŘÍZNAČNÉ...)

Comments re: Havel's book

Kdo finanoval Necenzurovane Noviny?

(POUZE TI, KTEŘÍ JE KUPOVALI. OD ESTÉBÁCKÝCH A KOMUNISTICKÝCH MAJITELŮ TÉTO REPUBLIKY JSME ŽÁDNOU INZERCI NEDOSTÁVALI. TU BUDETE MUSET HLEDAT U JINÝCH.  ALE U TĚCH OSTATNÍCH VÁM TO ZASE VŮBEC NEVADÍ, ŽE SOUDRUZI? PETR CIBULKA)

Pomohl Seznam ociste ceske spolecnosti?

(ZABRÁNILO ZVEŘEJNĚNÍ SEZNAMU DŮSTOJNÍKŮ A POMAHAČŮ II. SPRÁVY StB OČISTĚ ČESKÉ SPOLEČNOSTI? CO MYSLÍTE, SOUDRUZI?! KDO TEDY ZABRÁNIL OČISTĚ ČESKÉ SPOLEČNOSTI? NECENZUROVANÉ NOVINY? VÁCLAV HAVEL Z VÁS MUSÍ MÍT VELKOU RADOST, SOUDRUZI. NA TOHLE ZATÍM ANI ON SÁM NEPŘIŠEL!!! RYCHLE MU TO SPĚCHEJTE POŠEPTAT, URČITĚ TO OCENÍ! JEN TAK DÁL, SOUDRUZI.  PETR CIBULKA)

Soudruh Bilak o t.zv. Seznamu

(I JÁ SI MYSLÍM, ŽE BY VLÁDNOUCÍ BOLŠEVICKÁ DEMOKRATURA TOHOTO STÁTU MĚLA ZVEŘEJNIT A NE CHRÁNIT ZBÝVAJÍCÍ MILION KOMUNISTICKÝCH UDAVAČŮ, DVA MILIONY PŘÍSLUŠNÍKŮ KOMUNISTICKÉ NOMENKLATURY A OSM MILIONŮ OSOB, KTERÉ BYLY ČLENY KSČ, FUNKCIONÁŘI ORGANISACÍ KOMUNISTICKÉ NÁRODNÍ FRONTY A SAMOZŘEJMĚ I MNOHÉ DALŠÍ ZLOČINCE. POKUD VÁM TEDY SOUDRUZI TAK VADÍ, ŽE TĚCH ZVEŘEJNĚNÝCH NEBYLO DOSTATEK, MŮŽETE S DALŠÍM ZVEŘEJŇOVÁNÍM IHNED ZAČÍT!!! MÁTE MÉ SVOLENÍ!  A NEHRŇTE SE DO TOHO AŽ TAK MOC RYCHLE, AŤ SI PŘITOM ZVEŘEJŇOVÁNÍ JEŠTĚ NEUBLÍŽÍTE. DRŽÍM VÁM PALCE. PETR CIBULKA)

Prof.Pavel Filip's suicide

(AŽ BUDETE LITOVAT 100 MILIONŮ OBĚTÍ KOMUNISMU TAK SRDCERYVNĚ, JAK LITUJETE TOHOTO ČESTNÉHO ČLOVĚKA, PAVLA FILIPA, KTERÝ RADĚJI ZVOLIL SMRT, NEŽ ABY ŽIL SVŮJ ŽIVOT V LUXUSU NA ZÁPADĚ VEDLE VAŠEHO KOLEGY, SVÉHO ESTÉBÁCKÉHO OTCE, KTERÝ MÁ NA SVĚDOMÍ CELOU ŘADU LIDÍ, KTERÉ KOMUNISTŮM UDAL, PAK PŘIJĎTE. POKUD VÁM ALE ŽIVOTY OBĚTÍ ESTÉBÁCKÉHO UDAVAČE NESTOJÍ ANI ZA UBOHÉ FORMÁLNÍ POVZDECHNUTÍ A MÍSTO TOHO BUDETE BURCOVAT LIDI NE PROTI KOMUNISTŮM, ALE PROTI TĚM, KTEŘÍ SE VÁM A VAŠÍ RODNÉ KOMUNISTICKÉ STRANĚ DOKÁZALI POSTAVIT,  PAK JSTE JEŠTĚ MNOHEM HORŠÍ NEŽ ON. PETR CIBULKA)

This page is under construction.

DÁREK PRO VÁS, SOUDRUZI:

DAR K 10. VYROCI "SAMETOVE REVOLUCE": KOMPLEXNI VEREJNA INFORMACNI DATABAZE "StB on line" NA INTERNETU!

!!! <http://www.bbs.cibulka.cz> !!!

24.06.1999: Moji vazeni pratele, znami a partneri! Podarilo se nam po mnohamesicnim usili uvest do testovaciho provozu nejuniversalnejsi a nejrychlejsi informacni databazi v domenach cz a sk. S nejvetsi pravdepodobnosti podobnou databazi nenajdete ani na zadne jine narodni domene. Jeji podstata spociva v moznosti, diky Internetu uzivatelsky velmi snadno a kdykoli, navic behem nekolika vterin, prokazat, srovnanim databaze jmen, dat narozeni a bydlist podnikatelu Ceske republiky s databazi dustojniku a pomahacu komunisticke II. spravy StB (boj proti vnitrnimu nepriteli), ze ze samozvanych spravcu teto republiky z let 1948 - 1989, tedy z estebaku, komunistu a dalsich zlocincu, se stali, po uspesnem privatisacnim puci reformniho kridla KGB, ve skolnich ucebnicich znamejsiho pod nazvem "protikomunisticka sametova revoluce 17. listopadu", zakonni majitele teto republiky. (Viz. <http://www.cibulka.cz/nnoviny/nn1998/nn0198/obsah/1.htm> ).

Vedle teto, nikdy predtim a zrejme jeste dlouho v budoucnu nedosazitelne a neopakovatelne moznosti, vyhrazene doposud jen tem nejzasvecenejsim, bych vas chtel jeste upozornit na dalsi novinky internetoveho serveru <http://www.cibulka.cz/> Jedna se o druhou, doplnujici, nekomplexni, tedy neprovazanou se svetem penez a moci a zatim mnohonasobne pomalejsi databazi StB, opatrenou zato mnoha drive nedostupnymi zajimavymi vyberovymi filtry, kterou naleznete na mych strankach <http://www.cibulka.cz/> na podstrance REGISTR SVAZKU StB <http://www.stb.cibulka.cz> nebo na internetove adrese www.stb.cibulka.cz

Pak vam muzeme nabidnout katalog majetku exulantu, ktery jim komuniste zkonfiskovali a soucasny rezim ho odmita vratit puvodnim vlastnikum: http://www.cibulka.cz/rescr/konecne.htm

Poslednimi novinkami naseho prisne nekomercniho serveru <http://www.cibulka.cz/> je nove vydani NECENZUROVANYCH NOVIN 01/1999, ktere muzete najit na podstrance <http://www.cibulka.cz/nnoviny/index.htm> a OBRAZOVA GALERIE NECENZUROVANYCH NOVIN <http://www.cibulka.cz/GAL/tvo.htm> s kreslenym humorem jednoho z nasich nejlepsich a myslenkove nejzajimavejsich tvurcu Jindricha Strasnova.

Protoze lze ocekavat, ze existence takovych informaci na Internetu, navic pred slavnym 10. vyrocim "sametove revoluce", vyvola ze strany majitelu teto republiky, dedicu vydobytku privatisacniho 17. listopadu, protiopatreni proti nam a nasi ekonomicke zakladne (viz. <http://www.cibulka.cz/nitc/index.htm>), chtel bych vas poprosit o pomoc pri rozsirovani informaci o nabidce naseho serveru, predevsim BBS "StB on line" <http://www.bbs.cibulka.cz>, mezi vsemi vasimi prateli a znamymi, jak doma tak i v zahranici, a to pokud mozno driv nez bude pro nas pozde.

Za navstevu naseho serveru a za pomoc pri jeho udrzeni vam vsem dekuji Petr Cibulka

PS. Pokud by to bylo ve vasich moznostech, velmi by nam pomohlo umisteni naseho banneru s odkazem na nase stranky <http://www.cibulka.cz/> , ktery k tomuto mailu prikladam, na vas server.

 

DALSI DULEZITE SERVERY DUSTOJNIKU II. SPRAVY StB A JEJICH POMAHACU

Seznam byvalych prislusniku StB a jejich aktivity dnes:

<http://www.geocities.com/CapitolHill/Senate/2927/stb.html>

Dustojnici StB, jeji agenti a spolupracovnici:

<http://www.estebe.cz/>